TABLICZKI

Napisy na statuetkach mogą być wykonane na szkle metodą piaskowania lub na tabliczkach okolicznościowych. W zależności od potrzeb, tabliczki mogą zostać wykonane z laminatu grawerskiego, aluminium lub z mosiądzu.

NAPIS PIASKOWANY
Napis może zostać wykonany bezpośrednio na szkle metodą piaskowania. W tym wypadku będzie on biały, należy więc zadbać o odpowiedni kolor tła, tak, by napis był dobrze widoczny. Piaskowanie może jedynie zmatowić wierzchnią warstwę szkła lub stworzyć głęboki relief. Możemy wypiaskować na statuetce logo Państwa firmy w odpowiedniej wielkości (jeśli jest zbyt skomplikowane piaskujemy logo uproszczone) lub napis wykonany niezbyt skomplikowaną czcionką, najlepiej bezszeryfową (niektóre inne czcionki również są możliwe do piaskowania jeśli napis nie jest zbyt mały).

TABLICZKI Z LAMINATU GRAWERSKIEGO
Laminat grawerski jest materiałem dość popularnym i łatwym w obróbce. Występuje w wersjach metalizowanych mogących imitować inne materiały np. aluminium, miedź, mosiądz. Składa się on z dwóch warstw: górna warstwa posiada metalizowany kolor tabliczki a dolna to kolor napisu widoczny po odsłonięciu – do naszych statuetek wykorzystujemy zazwyczaj kolor czarny. Laminat może mieć grubość 0,8mm lub 1,6mm.

Zdjęcia pokazują tylko przykłądowe rodzaje tabliczek. Gama kolorów i faktur jest bogata.

laminat_1 laminat_2 laminat_3

TABLICZKI MOSIĘŻNE
Dostępne w różnych grubościach 05,-2.0mm, w kolorach złotym, srebrnym lub czarnym, o powierzchni szczotkowanej, polerowanej, lakierowanej lub matowej, Napis w kolorze czarnym (z wyjątkiem tabliczki czarnej, na której litery są złote)

mosiadz_1 mosiadz_2 mosiadz_3

TABLICZKI ALUMINIOWE
Dostępne w kolorze czarnym i czarno zielonym, o grubości 1,0-1,5mm, o powierzchni matowej lub błyszczącej, napisy w kolorze srebrnym

aluminium_1 aluminium_2